Przedszkole
 Wydarzenia
 Ogłoszenia
 Patron przedszkola
 Hymn przedszkola
 Rada Rodziców
 Rozkład dnia
 Przyjaciele przedszkola
 Historia przedszkola
 Terminarz uroczystości
 Harmonogram imprez
 Dzieci i ich prawa
 Rekrutacja do przedszkola
 Karta zgłoszenia
 Wyniki rekrutacji 2016
 
Grupy
ul. Mickiewicza
----------------
----------------
----------------
----------------
----------------
----------------
----------------
----------------
ul. Waszkiewicza
----------------
----------------
----------------
----------------
----------------
Klub Dziecięcy
----------------
----------------
Archiwum
----------------
----------------
----------------
 
eTwinning
 
Programy
Bez próchnicy
----------------
Akademia Aquafresh
----------------
Akademia Zdrowego Przedszkolaka
----------------
Kubusiowi Przyjaciele Natury
 
Projekty
EFS

 Nauczyciel 45+
 Mali odkrywcy
 
Pracownicy
DYREKCJA

Leszek Pawłowski
Dyrektor Zespołu Edukacyjnego
nauczyciel matematyki
l.pawlowski@spskwierzyna.net

Ewa Szmańda
Wicedyrektor Zespołu Edukacyjnego
d/s przedszkola (ul. Mickiewicza)
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
szmanda@spskwierzyna.net

Ewa Majdan
Wicedyrektor Zespołu Edukacyjnego
d/s przedszkola (ul. Waszkiewicza)
nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wojciech Kudliński
Wicedyrektor Zespołu Edukacyjnego
d/s szkoły podstawowej
nauczyciel matematyki i informatyki
wkudlin@spskwierzyna.net

ADMINISTRACJA

Anna Podolska-Mania
sekretarz szkoły

Janina Nowak
intendent




Beata Biedziak
starszy referent

PRACOWNICY PEDAGOGICZNI

PRZEDSZKOLE
ul. Mickiewicza

Bensch Małgorzata
Chmielewska Magdalena
Ciećwierz Ewa
Diwyk Hanna
Grusza Barbara
Januszkiewicz Marta
Łabędzka-Nabzdyk Ilona
Machyńska Dorota
Mamij Danuta
Roguś Małgorzata
Sieraj Jolanta
Skrzypek Elżbieta
Stankiewicz Ewa
Strychowska Elżbieta
Zukier Krystyna

PRZEDSZKOLE
ul. Waszkiewicza

Adamiec Ewa
Guzek Małgorzata
Hajdukowicz Anna
Maksymiuk-Werkowska Wioletta
Masłowska Anna
Michalewska Grażyna
Wegnerowska Małgorzata

SZKOŁA PODSTAWOWA

Barczyńska Beata
Bylińska-Budajew Małgorzata
Bielewicz Joanna
Cieślak Joanna
Dudkiewicz Mirela
Dusza Kornelia
Frąc ks. Daniel
Golas-Tanaś Zuzanna
Góra Małgorzata
Góral Jolanta
Górna Dorota
Grobelna Katarzyna
Helak Anna
Jabłonka Marzena
Jankowski Jacek
Janus-Jankowska Małgorzata
Kaniecka Iwona
Kwapisz-Barska Joanna
Materna Maria
Mila Dorota
Musielak Małgorzata
Nawoik Joanna
Pawłowska Iwona
Piechocka Natalia
Pielużek Bogumiła
Pienta-Rajter Monika
Piwkowska Dorota
Raciborska-Borowiec Agata
Raiter Bożena
Ring Grażyna
Sadowska Iwona
Sańko Bogusława
Sienkiewicz Barbara
Spychała Sylwia
Staszak Maciej
Szczecina Iwona
Szynal s. Dorota
Tataj Paulina
Tomaszewska Zofia
Tul Mariola
Wierzbicka Beata
Witkowska Alicja
Włosińska Luiza
Wróblewski Ireneusz
Wysocka Jadwiga
Zawidzka Cecylia
Zębik Irena
Zielińska Bernadetta
Zin Maria
Żwir Maciej

PRACOWNICY NIEPEDAGOGICZNI

PRZEDSZKOLE
ul. Mickiewicza

Bednarkiewicz Katarzyna
Bębas Beata
Chrąchol Katarzyna
Gawrońska Ewelina
Górka Agnieszka
Jarmuła Jerzy
Kieżuń Iwona
Kołodziej Małgorzata
Riedel Jolanta
Sawicka Elżbieta
Spichalska Małgorzata
Szymkowiak Anna
Wojda Agnieszka

PRZEDSZKOLE
ul. Waszkiewicza

Duda Irena
Gilewska Gabriela
Jakubowska Wiesława
Wiśniewska Izabela

SZKOŁA PODSTAWOWA

Broniarek Iwona
Gniewkowska Barbara
Gutowska Elżbieta
Kapłon Maria
Materna Małgorzata
Michałowski Mirosław
Szewczyk Maria
Szymańska Krystyna

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI

ul. Mickiewicza

Battig Beata
Krawczyk Barbara
Płaskoń Maria
Prędka Anna
Tymeczko Magdalena
Woźniak Małgorzata

ul. Waszkiewicza

Fabiszewska Agnieszka
Kasperek Grażyna


WYCHOWAWCY
Przedszkole ul. Mickiewicza

Misie - Marta Januszkiewicz, Anna Dywik, Ewa Szmańda
Pszczółki - Barbara Grusza, Jolanta Sieraj
Smerfy - Małgorzata Bensch, Ilona Łabędzka-Nabzdyk
Tygryski - Ewa Ciećwierz, Ilona Łabędzka-Nabzdyk
Wiewiórki - Danuta Mamij
Zajączki - Jolanta Sieraj, Elżbieta Strychowska
Zerówka
grupa I - Małgorzata Roguś
grupa II - Ewa Stankiewicz, Elżbieta Skrzypek
grupa III - Dorota Machyńska, Elżbieta Skrzypek
grupa IV - Magdalena Chmielewska, Krystyna Zukier

Przedszkole ul. Waszkiewicza

Biedronki - Ewa Adamiec, Anna Masłowska
Bratki - Anna Hajdukowicz, Małgorzata Wegnerowska
Maki - Wioletta Maksymiuk-Werkowska, Ewa Majdan
Motyle - Grażyna Michalewska, Anna Masłowska

Szkoła Podstawowa

1a - Bogusława Sańko
2a - Zuzanna Golas-Tanaś,
2b - Alicja Witkowska
2c - Maria Zin,
2d - Iwona Sadowska
2e - Mirela Dutkiewicz
2f - Jadwiga Wysocka
3a - Marzena Jabłonka
3b - Iwona Pawłowska
3c - Barbara Sienkiewicz
3d - Beata Barczyńska
3e - Kornelia Dusza
3f - Jolanta Góral
4a - Maciej Staszak
4b - Luiza Włosińska
4c - Maciej Żwir
4d - Irena Zębik
5a - Sylwia Spychała
5b - Natalia Piechocka
5c - Iwona Szczecina
5d - Małgorzata Janus-Jankowska
6a - Mariola Tul
6b - Monika Pienta-Rajtar
6c - Beata Wierzbicka
6e - Cecylia Zawidzka
Szkoła Podstawowa
 Wydarzenia
 Ogłoszenia
 Dyplomy i podziękowania
 Kalendarium roku szk.
 Kalendarz roku szkolnego
 Harmonogram imprez
 Rekrutacja do szkoły
 Rada Rodziców
 Patron szkoły
 Hymn szkoły
 Uczeń roku
 Przyjaciel szkoły
 Godziny zajęć
 Konsultacje nauczycieli
 Historia szkoły
 Wykaz podręczników
 Obiady
 Plan lekcji

szkolny Teleekspress
----------------
M jak Makusy
----------------
Tablica ogłoszeń
----------------
Skrzynka zaufania
----------------
Logopeda
 
Biblioteczka
 Interesującej Prozy
 
Projekty
EFS

 Równy start
 Matematyka bez Granic
 Równym być
 Cieszyć się Polską
 
Programy w szkole
Etyka smyka
----------------
Szkoła promująca zdrowie
----------------
eTwinning
----------------
SKO
----------------
Blogi SKO
----------------
Owoce w szkole
----------------
Szklanka mleka
 
Polecamy
 

Copyright © ZE Skwierzyna 2012-2016
Odwiedziło nas 1154941 gości.

Zespół Edukacyjny w Skwierzynie
Polityka prywatności

Oparte na: PHP-Fusion v 6.01.18
wkudlin